У межах проєкту "Шлях додому" в жовтні повернули 17 дітей - Мінреінтеграції

У межах проєкту "Шлях додому" в жовтні повернули 17 дітей. Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Телеграм.

"У жовтні в межах проєкту "Шлях додому" було повернуто 17 дітей. Серед них багатодітна родина із 4 дітьми з Херсонської області. Також тепер у безпеці 5 дітлахів із дитячого будинку сімейного типу з Луганської області. Це дітки віком від 1 до 16 років. Влаштуватися багатодітній сімʼї допомогли в Івано-Франківську. Дітки з дитячого будинку сімейного типу тепер мешкають у Полтаві. Допомогла їм у цьому Благодійна організація "СОС Дитячі Містечка", - йдеться у повідомленні.

Мінреінтеграції висловлює щиру вдячність Громадській спілці «Українська мережа за права дитини» за сприяння у поверненні українських дітей.

Проєкт "Шлях додому" Українська мережа за права дитини реалізує у партнерстві з Мінреінтеграції, Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine й іншими.

У Міністертсві нагадують, якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті