У мережі з’явилось відео з місця трагедії на Харківщині, де росіяни влучили в бус і вбили двох людей

Відео з місця трагедії у Харківській області, де росіяни влучили в бус із водієм та двома пасажирами 16 вересня, опублікував Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ". "На Харківщині росіяни влучили в бус, на якому їхали троє людей. Водій та пасажир загинули на місці", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поблизу Стрілечої Липецької громади на Харківщині російська армія обстріляла автомобіль, чоловік та жінка загинули, ще один чоловік зазнав поранень

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті