У мережі з’явилось відео з місця трагедії на Харківщині, де росіяни влучили в бус і вбили двох людей

Відео з місця трагедії у Харківській області, де росіяни влучили в бус із водієм та двома пасажирами 16 вересня, опублікував Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ". "На Харківщині росіяни влучили в бус, на якому їхали троє людей. Водій та пасажир загинули на місці", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поблизу Стрілечої Липецької громади на Харківщині російська армія обстріляла автомобіль, чоловік та жінка загинули, ще один чоловік зазнав поранень

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті