На Харківщині росіяни обстріляли авто: відомо про двох загиблих

Поблизу Стрілечої Липецької громади на Харківщині російська армія обстріляла автомобіль, чоловік та жінка загинули, ще один чоловік зазнав поранень. Про це повідомила пресслужба Харківської облпрокуратури 16 вересня.

За попередніми даними, російська армія обстріляла автомобіль на дорозі поблизу сала Стрілеча з протитанкової керованої ракети.

На 15:00 відомо про двох загиблих та пораненого, але у прокуратурі зазначають, що дані про наслідки удару та тип зброї ще встановлюють.

Перший заступник голови Харківської райадміністрації Володимир Усов розповів Суспільному, що в авто, по якому завдали удару, перебували чоловік з дружиною та водій: жінка та водій загинули, чоловіка-пасажира забрали до лікарні з контузією та пораненням. За його словами, авто обстріляли близько 12:00.

"Авто цивільне, там перебували троє людей, двоє з них — жителі Стрілечої, один — мешканець Лук'янців", — сказав Усов.

Як повідомлялося, армія РФ 16 вересня обстріляла з артилерії Козачу Лопань на Харківщині, через що пошкоджені будинки, магазини та лінія електропередач.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті