Окупанти обстріляли Козачу Лопань на Харківщині

Армія РФ обстріляла з артилерії Козачу Лопань на Харківщині, через що пошкоджені будинки, магазини та лінія електропередач. Про це у Телеграм повідомив очільник Дергачівської МВА В’ячеслав Задоренко.

"Російські окупанти знову обстріляли Козачу Лопань. Декілька годин тому ворожі війська завдали близько 15-ти ударів (попередньо – з артилерії) по селищу, пошкодивши щонайменше 5 приватних будинків, магазини та лінії електропередач", - написав Задоренко.

Наразі профільні служби працюють на місці з метою ліквідації наслідків обстрілів та відновлення електропостачання.

Нагадаємо, російські окупанти вдень 16 вересня завдали 5 ударів ракетами С-300 по Холодногірському району Харкова.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті