У Маріуполі за дивних обставин гинуть російські військові

У тимчасово окупованому Маріуполі за дивних обставин померло 11 російських військових. Про це повідомив радник міського очільника Маріуполя Петро Андрющенко.

"+11 хороших русских. Загадкові хвороби (ні) продовжують скорочувати чисельність окупантів", - написав він.

Так, даними МВС "ДНР" та Генштабу ЗС РФ, за останні два тижні в Маріуполі за дивних обставин померли 11 російських військових, серед них - два офіцери.Усі військові (їм було від 23 до 42 років) померли від раптової зупинки серця. Розтин показали, що проблеми з серцем були лише у трьох із них, причому серйозні - тільки в одного.

"У зв'язку з тим, що це не перший випадок загадкових смертей наших військових у Маріуполі, поліція підозрює, що всіх 11 померлих могли отруїти. Зробити це могли диверсанти чи місцеві так звані "ждуни", які чекають на прихід до міста України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти притягли в порт Маріуполя бетоні укріплення.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті