У Маріуполі за дивних обставин гинуть російські військові

У тимчасово окупованому Маріуполі за дивних обставин померло 11 російських військових. Про це повідомив радник міського очільника Маріуполя Петро Андрющенко.

"+11 хороших русских. Загадкові хвороби (ні) продовжують скорочувати чисельність окупантів", - написав він.

Так, даними МВС "ДНР" та Генштабу ЗС РФ, за останні два тижні в Маріуполі за дивних обставин померли 11 російських військових, серед них - два офіцери.Усі військові (їм було від 23 до 42 років) померли від раптової зупинки серця. Розтин показали, що проблеми з серцем були лише у трьох із них, причому серйозні - тільки в одного.

"У зв'язку з тим, що це не перший випадок загадкових смертей наших військових у Маріуполі, поліція підозрює, що всіх 11 померлих могли отруїти. Зробити це могли диверсанти чи місцеві так звані "ждуни", які чекають на прихід до міста України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти притягли в порт Маріуполя бетоні укріплення.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті