У Маріуполі окупанти запускають повторну масову фільтрацію – Андрющенко

В окупованому Маріуполі рашисти запускають повторну масову фільтрацію. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"В процесі масової та примусової (по факту) паспортизації, на окупованій території Донецької області "ДНР" запустила процедуру "ідентифікації особистості" для отримання російського паспорту, – пише Андрющенко. – Офіційно звучить, що це "допомога та спрощення" тим, хто втратив українські документи. Здавалось – ну, хоч так... Якби не одне "але".

Андрющенко підкреслює, що в Маріуполі всі мали пройти фільтрацію, яка є по суті ідентифікацією у тому числі, і мають про це відповідний "документ".

Крім того, зазначається, що "ідентифікація" співпала зі стартом офіційної роботи ФСБ росії в області.

Раніше повідомлялось, що на мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації".

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті