У Маріуполі окупанти запускають повторну масову фільтрацію – Андрющенко

В окупованому Маріуполі рашисти запускають повторну масову фільтрацію. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"В процесі масової та примусової (по факту) паспортизації, на окупованій території Донецької області "ДНР" запустила процедуру "ідентифікації особистості" для отримання російського паспорту, – пише Андрющенко. – Офіційно звучить, що це "допомога та спрощення" тим, хто втратив українські документи. Здавалось – ну, хоч так... Якби не одне "але".

Андрющенко підкреслює, що в Маріуполі всі мали пройти фільтрацію, яка є по суті ідентифікацією у тому числі, і мають про це відповідний "документ".

Крім того, зазначається, що "ідентифікація" співпала зі стартом офіційної роботи ФСБ росії в області.

Раніше повідомлялось, що на мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації".

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті