У Маріуполі окупанти запускають повторну масову фільтрацію – Андрющенко

В окупованому Маріуполі рашисти запускають повторну масову фільтрацію. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі 27 січня.

"В процесі масової та примусової (по факту) паспортизації, на окупованій території Донецької області "ДНР" запустила процедуру "ідентифікації особистості" для отримання російського паспорту, – пише Андрющенко. – Офіційно звучить, що це "допомога та спрощення" тим, хто втратив українські документи. Здавалось – ну, хоч так... Якби не одне "але".

Андрющенко підкреслює, що в Маріуполі всі мали пройти фільтрацію, яка є по суті ідентифікацією у тому числі, і мають про це відповідний "документ".

Крім того, зазначається, що "ідентифікація" співпала зі стартом офіційної роботи ФСБ росії в області.

Раніше повідомлялось, що на мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації".

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті