На мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації" – ЦНС

Росіяни готують нову "фільтраційну" хвилю на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Окупанти готуються до нової масової перевірки мешканців Харківської та Херсонської областей на "лояльність", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, зокрема планується масштабна перевірка телефонів на наявність українських додатків (зокрема банків та онлайн-освіти). Крім цього росіяни збільшують кількість блокпостів між населеними пунктами півдня.

Зазначається, що на блокпостах у мешканців питають про наявність військових обліків, власність на транспортні засоби, адреси персональних акаунтів у соцмережах з подальшою перевіркою.

"Відтак, "Центр національного спротиву" закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також чистити історію браузерів та відписуватися від українських Телеграм-каналів перед виходом на вулицю", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті