На мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації" – ЦНС

Росіяни готують нову "фільтраційну" хвилю на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Окупанти готуються до нової масової перевірки мешканців Харківської та Херсонської областей на "лояльність", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, зокрема планується масштабна перевірка телефонів на наявність українських додатків (зокрема банків та онлайн-освіти). Крім цього росіяни збільшують кількість блокпостів між населеними пунктами півдня.

Зазначається, що на блокпостах у мешканців питають про наявність військових обліків, власність на транспортні засоби, адреси персональних акаунтів у соцмережах з подальшою перевіркою.

"Відтак, "Центр національного спротиву" закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також чистити історію браузерів та відписуватися від українських Телеграм-каналів перед виходом на вулицю", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті