На мешканців тимчасово окупованих територій Харківщини й Херсонщини чекає нова хвиля "фільтрації" – ЦНС

Росіяни готують нову "фільтраційну" хвилю на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Окупанти готуються до нової масової перевірки мешканців Харківської та Херсонської областей на "лояльність", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що, зокрема планується масштабна перевірка телефонів на наявність українських додатків (зокрема банків та онлайн-освіти). Крім цього росіяни збільшують кількість блокпостів між населеними пунктами півдня.

Зазначається, що на блокпостах у мешканців питають про наявність військових обліків, власність на транспортні засоби, адреси персональних акаунтів у соцмережах з подальшою перевіркою.

"Відтак, "Центр національного спротиву" закликає бути обережними й за можливості залишити регіон. Також чистити історію браузерів та відписуватися від українських Телеграм-каналів перед виходом на вулицю", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті