Окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір – Гайдай

Рашисти планують відкрити на окупованій території Луганської області 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі каналу "FREEДОМ" 26 січня.

"Чим більше в них буде втрат, тим більше вони будуть злі, їхні методи будуть більш звірськими й жорстокими, – сказав Гайдай. – В деяких населених пунктах області є катівні. Це швидше не тюрми, а камери-катівні, де вони тримають громадян, яких підозрюють у співпраці з ЗСУ".

Він зазначив, що наразі окупанти практикують такі "рейди": приїжджають у той чи інший населений пункт, хапають близько десятка місцевих мешканців – просто тих, хто не сподобався, забирають і далі намагаються отримати інформацію про тих, хто співпрацює з ЗСУ. Гайдай підкреслив, що після цього багато хто не повертається.

Уточнюється, що росіяни хочуть створити на окупованій Луганщині сім тюрем. За словами Гайдая, вони планують завдяки цьому вирішувати дві цілі: "перевиховувати" місцеве населення та закривати тих, хто відмовляється воювати – своїх дезертирів.

Зазначається, що рашисти закривають міста, пересування окупованими територіями дозволяють тільки за перепустками.

Раніше повідомлялось, що рашисти за день втратили десятки солдатів загиблими й пораненими в Кремінній й Рубіжному внаслідок прицільних влучань ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті