У Львові залізничник-військовослужбовець освідчився коханій на вокзалі після повернення з фронту

У Львові залізничник освідчився коханій на вокзалі після повернення з фронту. Про це повідомила "Українська правда" у Facebook 20 лютого.

"Чутливий момент стався на головному вокзалі міста біля "Потяга до тебе" - обраниця Андрія Мирослава, яка також працює на залізниці, сказала "Так" перед усіма пасажирами та колегами. Закохані знайомі вже 20 років. Життя розвело їх на тривалий час, але три роки тому вони знову зустрілись і стали парою", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що Андрій працював монтером колії з 2018 року - у 2023 році добровільно долучився до ЗСУ. Після тяжкого поранення стопи на фронті чоловіку дали відпустку для лікування.

Про намір освідчитися Андрій розповів колегам з "Укрзалізниці", а вони вирішили зробити йому подарунок.

"Ми разом з реабілітаційними центрами у Львові і Києві до Дня закоханих зробили безкоштовні парні поїздки на “Потягу для тебе” для деяких ветеранів на реабілітації. Андрія теж запросили, оскільки він зараз чекає на протез.Ми привітали їх з Мирославою, разом з партнерами подарували романтичну поїздку в Буковель. Вони поки що не їздили", - йдеться в повідомленні.

Нині Андрій чекає на протезування, а після одужання хоче повернутися на фронт.

Раніше повідомлялось, що постраждалі від війни українці зможуть отримати найкращі послуги з реабілітації та протезування, не виїжджаючи за кордон.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті