У "ЛНР" відзвітували про те, що явка на "достроковому та екстериторіальному голосуванні" перевищила 26%

Влада так званої "ЛНР" відзвітувала про те, що явка на вибори, незаконно організовані окупантами в захопленій Луганській області, становила 26% станом на 7 вересня. Про це з посиланням на так звану "ЦВК" повідомили окупаційні ЗМІ.

"Явка жителів "ЛНР" за підсумками голосування на екстериторіальних дільницях, що завершилося, і шостого, останнього, дня дострокового голосування за депутатів народної ради республіки становила 26,47%", - йдеться в повідомленні.

Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.

Раніше повідомлялося, що за п'ять днів до "єдиного дня голосування" в "ДНР" достроково намалювали 43% явки. "ЛНР" відстає майже вдвічі.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті