За п'ять днів до "єдиного дня голосування" в "ДНР" достроково намалювали 43% явки. "ЛНР" відстає майже вдвічі

Явка на виборах до "народної ради ДНР" за підсумками шести днів дострокового голосування становила 43,01%. Про це повідомив журналістам так званий "голова регіональної виборчої комісії" Володимир Висоцький.

"Сьогодні явку ми рахуємо тільки на території Республіки, без екстериторіальних дільниць, попередня явка станом на 5 вересня на виборах депутатів НР становила 43,01%", - зазначив він.

За словами Висоцького, явка на вибори в "органи місцевого самоврядування" нібито перевищила 44%.

"Виборчком ЛНР" заявляє про те, що явка жителів на 5 вересня становила 24,52%. 

Як повідомлялося раніше, Кремль організував на окупованих територіях України незаконні "вибори" до "парламентів" і "народних рад". За законами РФ, основний етап виборів відбувається з 8 по 10 вересня. Однак у "ДНР" оголосили про так зване "дострокове голосування" починаючи з 31 серпня. У "ЛНР" "волевиявлення" раніше терміну почалося 2 вересня.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті