У лавах ЗС РФ назріває невдоволення: "чмобіки" з Калінінграда відмовилися йти в бій і поскаржилися губернатору на "ДНР"

Мобілізовані для війни проти України окупанти з Калінінградської області записали відеозвернення до голови регіону, в якому поскаржилися, що їх хочуть кинути "на забій".

Російські військовослужбовці розповіли, що їхній підрозділ перекинули до Донецька, повністю "підпорядкували Донецькій народній республіці". Вони обурені, що з бійців територіальної оборони їх перевели до піхоти, тобто зробили штурмовиками.

Мобілізовані окупанти скаржаться губернатору, що вони не підготовлені до штурмових дій, їх використовують як гарматне м'ясо, а командування кинуло їх напризволяще.

Російські військові повідомили, що у п'ятницю відмовилися йти в безглузду атаку та штурмувати населений пункт, "який не можуть взяти вже кілька місяців".

Жителі Калінінградської області просять свого губернатора втрутитися в ситуацію, "ухвалити конструктивне рішення" та врятувати їх від неминучої смерті.  

Як повідомлялося раніше, з аналогічними скаргами на те, що їх надсилають на забій, до керівників своїх регіонів звернулися мобілізовані з Туви та Татарстану.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті