У лавах ЗС РФ назріває невдоволення: "чмобіки" з Калінінграда відмовилися йти в бій і поскаржилися губернатору на "ДНР"

Мобілізовані для війни проти України окупанти з Калінінградської області записали відеозвернення до голови регіону, в якому поскаржилися, що їх хочуть кинути "на забій".

Російські військовослужбовці розповіли, що їхній підрозділ перекинули до Донецька, повністю "підпорядкували Донецькій народній республіці". Вони обурені, що з бійців територіальної оборони їх перевели до піхоти, тобто зробили штурмовиками.

Мобілізовані окупанти скаржаться губернатору, що вони не підготовлені до штурмових дій, їх використовують як гарматне м'ясо, а командування кинуло їх напризволяще.

Російські військові повідомили, що у п'ятницю відмовилися йти в безглузду атаку та штурмувати населений пункт, "який не можуть взяти вже кілька місяців".

Жителі Калінінградської області просять свого губернатора втрутитися в ситуацію, "ухвалити конструктивне рішення" та врятувати їх від неминучої смерті.  

Як повідомлялося раніше, з аналогічними скаргами на те, що їх надсилають на забій, до керівників своїх регіонів звернулися мобілізовані з Туви та Татарстану.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті