У Кремлі визнали, що путін не ображається на "божевільного сучого сина" на свою адресу

Путін не образився на слова президента США Джо Байдена, який назвав російського диктатора "божевільним сучим сином". Про це заявив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков російському пропагандистському каналу 22 лютого.

"Зрозуміло, що пан Байден демонструє на догоду внутрішньополітичним інтересам поведінку в стилі голівудського ковбоя... Подібні хамські заяви з вуст глави держави США навряд чи здатні вразити главу іншої держави, тим більше президента Путіна. Але це є ганьбою для самої країни. Я маю на увазі США", - сказав Пєсков.

За його словами, Байдену "має бути соромно використовувати таку лексику щодо Путіна".

Раніше повідомлялося, що Байден назвав дві найбільші проблеми для людства: "божевільного сучого сина" Путіна і значну загрозу зміни клімату.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті