Байден назвав дві найбільші проблеми для людства: "божевільного сучого сина" путіна й значну загрозу зміни клімату

Президент США Джо Байден назвав путіна "божевільним сучим сином" та заявив, що загроза зміни клімату є екзистенційною загрозою для виживання людства. Про це Байден заявив під час виборчої кампанії в Сан-Франциско 21 лютого, пише видання The Hill.

"Остання екзистенційна загроза - це клімат. Так, у нас є божевільний сучий син (crazy SOB - англ.), як той Путін, а також інші, і ми завжди повинні турбуватися про ядерний конфлікт, але екзистенційна загроза для людства - це клімат", - сказав Байден.

Він також безпосередньо звинуватив путіна в смерті Навального та гостро розкритикував експрезидента США Дональда Трампа, який всіляко уникає згадок про путіна у своїй реакції на загибель російського опозиціонера.

Байден також сказав, що республіканці США колись мали "...американські моральні підвалини, але вони, здається, утрачені".

Раніше повідомлялось, що понад 70% американців вважають війну в Україні важливою для національних інтересів США.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті