У РФ звинуватили Байдена в тому, що Путін почав війну проти України 

У РФ звинуватили президента США Джо Байдена в тому, що Путін почав війну проти України. Із такою нелогічною заявою виступив у російських ЗМІ спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін. 

«Байдена треба притягати до відповідальності за розв'язаний конфлікт в Україні, руйнування економіки країн Європи і санкційну політику проти РФ та інших країн», - заявив він.

Яким чином американський президент винен у тому, що 24 лютого 2022 року російський диктатор оголосив про початок «СВО», а, по суті, невмотивованої агресії проти незалежної держави Володін не пояснив.

Схожу позицію зайняв фашистський російський Z-філософ Олександр Дугін. «Вимагаємо екстрадиції Байдена і негайного суду над ним. До речі, позов ми давно підготували і подали. Треба продовжувати», - не уточнив він, за якою статтею країна-окупант має намір судити американського президента.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті