У Кремлі не обговорюється питання про заборону російським чиновникам відпочивати за кордоном – Пєсков

У Кремлі не обговорюється питання щодо заборони російським чиновникам відпочивати за кордоном. Про це заявив журналістам речник президента країни-агресора Дмитро Медведєв.

"Якихось рішень, якихось директив із цього приводу не існує нині. В Адміністрації президента питання не обговорюється. Ми бачимо, що в парламенті багато з'являється ініціатив, багато дискусій. Я не можу передбачити, чим це закінчиться, але поки що жодних установок щодо цього немає", - розповів він.

 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті