У Кремлі не обговорюється питання про заборону російським чиновникам відпочивати за кордоном – Пєсков

У Кремлі не обговорюється питання щодо заборони російським чиновникам відпочивати за кордоном. Про це заявив журналістам речник президента країни-агресора Дмитро Медведєв.

"Якихось рішень, якихось директив із цього приводу не існує нині. В Адміністрації президента питання не обговорюється. Ми бачимо, що в парламенті багато з'являється ініціатив, багато дискусій. Я не можу передбачити, чим це закінчиться, але поки що жодних установок щодо цього немає", - розповів він.

 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті