Наступаємо і будемо наступати: Пєсков заявив, що РФ не має наміру втрачати «стратегічну перевагу» у війні

Москва не втрачатиме перевагу перед Києвом. Про це заявив спікер російського диктатора Дмитро Пєсков в інтерв'ю Sky News, - пишуть 20 червня росЗМІ.

"Зараз у нас є стратегічна перевага. Навіщо нам її втрачати? Ми її не втратимо. Ми йдемо далі. Ми наступаємо і будемо наступати", - заявив прес-секретар глави РФ.

При цьому Пєсков додав, що Москва нібито не збирається використовувати припинення вогню на свою користь. Він пояснив, що під фразою «припинення вогню» розуміють саме його, а не щось інше.

Нагадаємо, що в Кремлі повідомили про новий раунд переговорів росії та України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті