У Кремлі заявили, що «Стамбульські домовленості» втратили актуальність

«Реальність повністю змінилася», - сказав представник Кремля Дмитро Пєсков 11 березня,  відповідаючи на питання пропагандистів, чи залишається Москва прихильною домовленостям в Стамбулі в питанні врегулювання «українського конфлікту» або є зміни. Про це повідомляють росЗМІ та «Анадолу».

При цьому він зазначив, що як майданчик для переговорів «опція Стамбула існує, і всі сторони дуже позитивно до неї ставляться».

Абу-Дабі, який виступає майданчиком на останніх раундах тристоронніх переговорів, поки не розглядає через ескалацію на Близькому Сході. Пєсков зазначив, що сторони високо цінують ту атмосферу, яку еміратська влада створювала для цих зустрічей.

Разом з тим, поки точної конкретики щодо продовження і наступного раунду переговорів немає, але діалог буде продовжено, підсумував Пєсков.

Як повідомлялося, 11 березня у Флориді російська делегація на чолі зі спеціальним посланником Кирилом Дмитрієвим зустрілася з американською делегацією, до складу якої входили спеціальний посланник Стів Віткофф, Джаред Кушнер і старший радник Білого дому Джош Груенбаум.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті