У Кремлі намагаються стримувати невдоволення сімей мобілізованих - британська розвідка

У російській верхівці, найімовірніше, занепокоєні протестами родин мобілізованих і намагаються стримати їх різними способами.  Про це йдеться у звіті, опублікованому в соціальній мережі Х Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії 2 грудня.

"Російська влада, ймовірно, намагається придушити суспільну незгоду дружин російських військовослужбовців, зокрема шляхом спроб відкупитися від них або дискредитувати їх в інтернеті. Це сталося після невеликих протестів у Москві в листопаді 2023 року", - йдеться у звіті.

Як зазначається, дослідження незалежних російських ЗМІ та коментарі самих дружин свідчать про те, що останніми тижнями влада, ймовірно, запропонувала сім'ям збільшити грошові виплати в обмін на відмову від протестів.

Британські фахівці наводять ще один приклад впливу на незадоволених. "27 листопада 2023 року одна з відомих інтернет-груп солдатських дружин опублікувала маніфест проти "безстрокової мобілізації". А вже 31 листопада групу було позначено табличкою "фейк", імовірно, з ініціативи прокремлівських діячів. Влада, ймовірно, особливо чутлива до будь-яких протестів, пов'язаних із громадянами, мобілізованими у вересні 2022 року, які перебувають на передовій уже понад рік", - припускають у розвідці.

Як повідомлялося, у центрі Москви близько 20 жінок вимагали повернути мобілізованих з війни в Україні. 

Нагадаємо, британська розвідка спрогнозувала, коли буде нова хвиля мобілізації у росії. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті