У центрі Москви близько 20 жінок вимагали повернути мобілізованих з війни в Україні

У центрі Москви 7 листопада родички мобілізованих, загалом близько двадцяти жінок, вийшли на мітинг, виступивши проти необмеженого терміну перебування своїх близьких у зоні бойових дій в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода" з посиланням на видання "Осторожно, новости".

Зазначається, що мітинг родичок мобілізованих не був окремим заходом: його учасниці долучилися до погодженої з владою акції партії КПРФ, але розгорнули свої плакати з написами "Мобілізованим час додому" та "Ні безстроковій мобілізації". Уже за кілька хвилин жінок оточили поліцейські, проте до затримань справа не дійшла.

Зрештою учасниці мітингу передали свої вимоги в письмовій формі - зокрема, про якнайшвидшу демобілізацію рідних, які перебувають у зоні бойових дій з минулої осені - депутатам Держдуми від КПРФ. Ті пообіцяли відповісти на запити через місяць, ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, під Авдіївкою втрати ворога зросли, росіяни кидають на штурми легку піхоту.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті