У Краматорську померла фельдшерка, яка постраждала разом із дочкою від обстрілу, і пережила доньку на 8 днів

Мешканка Краматорська, яка була поранена під час обстрілу Краматорська 29 квітня, померла. Про це йдеться у повідомленні Донецького Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Олена Петрівна Невара працювала фельдшером з прийому викликів і померла внаслідок хвороби, спричиненої ворожим обстрілом, втративши також свою доньку", — повідомили в обласному центрі екстреної допомоги.

Її 16-річна донька, яка була поранена внаслідок обстрілу Краматорська 29 квітня російськими військовими, померла у лікарні 5 травня.

Як повідомлялося, російські окупанти обстріляли 13 травня Костянтинівку, внаслідок чого загинуло двоє людей, в тому числі 15-річна дівчина.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті