У Координаційному штабі заявили, що можливість обміну "всіх на всіх" сильно зросла

Можливість проведення обміну полоненими між Україною та росією за формулою "всіх на всіх" значно збільшилася. Про це 19 травня в Telegram повідомили представники Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

"Сьогодні він більш реальний, ніж, наприклад, три місяці тому. Це залежить і від успіхів контрнаступу, і від поповнення нашого обмінного фонду", - сказав секретар Робочої групи із взаємодії зі ЗМІ та родичами захисників Координаційного штабу Богдан Охріменко.

З такою заявою він виступив під час зустрічі з родинами військовослужбовців 503-го окремого батальйону морської піхоти. Під час неї обговорювався якраз такий формат обміну.

Крім того, рідні зазначили, що збільшилася кількість підтверджень полону росією через Міжнародний комітет Червоного Хреста. Представник штабу зазначив, що нинішній МКЧХ значно ефективніший, ніж на початку повномасштабного вторгнення, його роль дуже важлива.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Данілов заявив, що тривають дуже важкі переговори про обмін "всіх на всіх".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті