Данилов про обмін "всіх на всіх": "Йдуть дуже важкі переговори"

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов повідомив, що з приводу обміну військовополоненими із росією у форматі «всіх на всіх» ідуть «дуже важкі переговори». Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«(Успіх проведення цього обміну – ред.) перш за все залежить від бажання Російської Федерації. Маємо розуміння, що тут має бути не тільки бажання нашої сторони, а так само і РФ. Ідуть дуже важкі переговори з цього приводу. Цим безпосередньо займається, в тому числі, і Головне управління розвідки нашої країни. Вони є відповідальними за цей процес. І щоразу, коли ми забираємо наших бранців, – це велика перемога для команд, які працюють у цьому напрямку», – сказав Данілов.

Нагадаємо, що минулого місяця керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Україна наближається до обміну «всіх на всіх» із росією.

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими 1 травня заявили, що якщо вдасться домовитися про такий обмін, то «він, очевидно, відбудеться поетапно, а не в один день.

26 квітня Україні в рамках обміну вдалося повернути 44 людей, більшість із них – військові.

18 квітня президент Володимир Зеленський заявляв, що всього з полону звільнили 2235 українців.

Статті

Країна
29.03.2024
10:18

У Криму стає страшно: зростає популярність страхування від БПЛА

...Ці виплати ніхто не побачить, тому що немає законодавчої бази: якщо вони страхують від терористичного акту, то має бути рішення про порушення кримінальної справи за відповідною статтею тощо. Все інше – гарні слова та обіцянки, якими годуватимуть.
Луганськ
27.03.2024
17:45

«Бери й роби!» Як переселенцю почати заробляти в новій ніші на новому місці

«Треба усвідомлювати, що майже ніхто на новому місці не починає дійсно з абсолютного «нуля» – бо у вас є освіта, досвід, особисті цінності тощо. Все це вже є у людини, є невід’ємною частиною її буття»
Країна
27.03.2024
12:46

Валютне питання, або Як олігархи наштовхнулися на Нацбанк

Подальше зниження курсу гривні остаточно доб'є споживчий попит, який в умовах повномасштабної війни і так уже давно "нижчий від плінтуса". Ну а "мертвий" споживчий попит – це "мертва економіка".
Всі статті