У Кабміні визначилися, хто саме дозволятиме виїзд за кордон чиновникам із виконавчої влади

Кабінет Міністрів України постановив, що рішення про службове відрядження за кордон керівників центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) ухвалює прем'єр-міністр. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". 

Згідно з постановою №1204 від 14 листопада уряд визначив, що рішення про службове відрядження за кордон щодо керівників центральних органів виконавчої влади ухвалює прем'єр-міністр.

До цього прем'єр приймав рішення про закордонні відрядження першого віцепрем'єра, віцепрем'єра, міністрів і державного секретаря Кабміну, а рішення щодо інших керівників центральних органів виконавчої влади приймав перший віцепрем'єр.

Нагадаємо, Кабмін дозволив ще одній категорії чоловіків виїжджати за кордон. 

Як повідомлялося, нардепа Дубінського підозрюють в організації незаконних виїздів з України. 

Також у липні народний депутат Олексій Гончаренко повідомляв, що прикордонникам заборонили випускати за кордон усіх чиновників і депутатів. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті