У Повітряних силах ЗСУ запевнили, що росія не буде сотнями літаків атакувати Україну 24 лютого

У річницю російського вторгнення в Україну 24 лютого не буде масованої атаки ворога сотнями літаків. Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, - пише "НВ".

«Багато експертів говорять про якісь сотні літаків. Не буде такого. Так ніхто не воює, це не Друга світова війна. Зараз існує високоточна зброя», - сказав він.

Він пояснив, що на російських аеродромах знаходиться приблизно таке ж угруповання авіації ворога, як і на початку повномасштабного вторгнення, оскільки росіяни доповнюють втрачену техніку.

«Якщо говорити про масовану атаку на Київ сотнями літаків, то це з іншої опери. Зрозуміло, що такого не буде»,— заявив Ігнат.

Спікер додав, що українську протиповітряну оборону посилено сучасними західними комплексами і «легкої прогулянки в українському небі ніхто не дасть».

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті