У Херсоні відкрили пам’ятний знак на місці загибелі бійців 124-ї окремої бригади ТРО

У Херсоні відкрили пам’ятний знак на місці загибелі бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО. Про це у Телеграм 1 березня повідомив начальник МВА Роман Мрочко.

"Херсонський ліцей Херсонської обласної ради з 1 березня 2022 року не тільки навчальний заклад, а і місце розстрілу бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО російськими військами, які окупували місто. Сьогодні тут відкрили пам’ятний знак, створення якого ініціювала Корабельна районна у місті Херсоні рада. Дякуємо голові Наталі Чорненькій та її команді за таке гідне вшанування пам’яті захисників міста", - йдеться у повідомленні.

"Першими поклали квіти до знаку рідні загиблих. На постаменті 5 імен: Олександр Савельєв, Сергій Данчук, Віталій Грозинський, Микола Сливкін, Іван Данченко. Місця, де були знайдені їх тіла, позначили рушниками. Маючи на всіх 50 патронів та дехто вперше тримаючи в руках автомат, ці воїни знали, що прийняли останній у своєму житті бій, але не зреклися своєї країни. Герої не вмирають! Їх імена у нашій пам’яті навіки!", - підкреслив Мрочко.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті