У Харківській області врятували 7-річного хлопчика, який з'їхав на санчатах-тюбінгу на крихку кригу

Рятувальники витягнули з крихкої криги річки Уда на Харківщині 7-річного хлопчика, який з'їхав туди з гірки на санчатах-тюбінгу. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі 5 січня.

"У селищі Пісочин Харківського району, катаючись з гірки на надувних санчатах-тюбінгах, 7-річна дитина потрапила на тонку кригу річки Уди. Товщина льоду не перевищувала 1,5-2 см. Рятувальники витягли хлопчика разом із тюбінгом на берег і передали мамі", сказано в повідомленні.

Зазначається, що дитина відбулася легким переляком.

У ДСНС закликали батьків не залишати дітей без нагляду під час зимових розваг і дбати про їхню безпеку.

Раніше повідомлялось, що на Івано-Франківщині працівники ДСНС витягнули жінку з кабіни КамАЗу, яка повисла над мостом внаслідок зіткнення вантажівки з легковим автомобілем.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті