На Івано-Франківщині надзвичайники врятували жінку з вантажівки, що повисла з моста після аварії

Працівники ДСНС витягнули жінку з кабіни КамАЗу, яка повисла над мостом внаслідок зіткнення вантажівки з легковим автомобілем. Про це повідомляє ДСНС у своєму телеграм-каналі 19 грудня.

"Унаслідок зіткнення частина КамАЗу повисла над мостом. Працівники ДСНС за допомогою автодрабини провели заходи з порятунку жінки, яка знаходилась в кабіні вантажівки", - зазначили у ДСНС.

ДТП відбулось у селі Вістова Калуської територіальної громади.

У ДСНС зазначили, що постраждалих внаслідок ДТП немає, а врятовану жінку оглянули медики, з нею все гаразд.

Як повідомлялось раніше, на Харківщині рятувальники витягли із замету швидку і допомогли транспортувати до неї хворого.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті