У ГУР повідомили деталі вибуха у Мелітополі: у штабі окупантів загинули три офіцера

У ГУР Міноборони розповіли деталі вибухів у штабі окупантів у Мелітополі, які були чутні у місті вчора ввечері. Про це йдеться у повідомленні відомства 12 листопада.

Зазначається що внаслідок вибуху в штабі окупантів знищено офіцерів РФ.

"11 листопада 2023 року у тимчасово окупованому Мелітополі пролунав потужний вибух. Акція помсти, яку реалізували представники місцевого руху опору, відбулась у захопленому росіянами приміщенні «Нової пошти», розташованому на вулиці Дмитра Донцова (окупанти називають її вулицею павла судоплатова).  У вказаній будівлі російські загарбники розмістили свій штаб", - розповіли у ГУР. 

Розвідники пояснили, що атаку на штаб здійснили під час засідання окупантів ― офіцерів фсб та росґвардії.

"За годину до зібрання росіяни перекрили автомобільний рух на прилеглому відрізку дороги ― від підприємства «Мелітопольський автогідроагрегат» (АГАТ) до колишнього Мелітопольського заводу холодильного машинобудування «Рефма». Обидва об’єкти промисловості московські загарбники перетворили на військову базу. Внаслідок вибуху в штабі окупантів ліквідовано щонайменше трьох офіцерів росґвардії. Інформація про інші втрати ворога уточнюється.  Після удару у Мелітополі розпочався переполох ― на місце події з увімкненими сиренами примчали багато поліцаїв. Через певний час вони потягли через окуповане місто до свого відділку спалений біля штабу автомобіль", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, в окупованому Мелітополі Запорізької області лунали вибухи ввечері 11 листопада.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті