У Генпрокуратурі заявили про підозру "міністру зв'язку ДНР"

Так званий "міністр зв'язку ДНР" отримав підозру у вчиненні протизаконних дій. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

"За даними слідства, з жовтня 2020 року підозрюваний добровільно зайняв посаду так званого «міністра міністерства зв’язку ДНР». Використовуючи надані повноваження, він керує та планує роботу "міністерства", бере участь з правом голосу в засіданнях «уряду ДНР», виконує інші обов’язки, спрямовані на забезпечення діяльності терористичної організації «ДНР», - розповіли у Генпрокуратурі.

 
Як повідомлялося раніше, окупанти скасували єдиний поїзд із "ДНР" до росії "з технічних причин"
 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті