Окупанти скасували єдиний поїзд із "ДНР" до росії "з технічних причин"

Окупанти скасували єдиний потяг, який їздив з окупованої території Донеччини до росії. Про це 31 березня повідомили так звані ЗМІ на окупованій території.

"Поїзд № 619/620 сполученням Ясинувата - Успенська через технічні причини не курсуватиме на добу 2 та 3 квітня", - з такою заявою виступили у прес-службі так званого "мнтранспорту ДНР".

Загалом зазначається, що буде непридатною до використання ділянка залізниці на ділянці Іловайськ-Харцизьк. Тому на початку квітня буде обмежено рух приміських поїздів № 6001 "Ясинувата-Іловайськ", № 6004 "Іловайськ-Ясинувата", № 6075 "Ясинувата-Іловайськ" та № 6076 "Іловайськ-Ясинувата".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на пунктах пропуску між "ДНР" і РФ через снігопад утворилися багатокілометрові затори.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті