У флоту РФ у Чорному морі загальна готовність "Калібрів" до 40 ракет - Сили оборони півдня

У Чорному морі загальна готовність "Калібрів" флоту РФ може оцінюватися до 40 ракет. Про це повідомила керівниця прес-центру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"Погода змусила повернути (РФ - ІФ-У) ракетоносії в пункти базування. Тому що до того моменту, як погіршилася погода, вони продовжували чергування, і на ньому перебували два фрегати. Це два надводних ракетоносія - спорядження 16 "Калібрів". Загальна готовність "Калібрів" може оцінюватися нами зараз до 40, з огляду на те, що три вже були використані в одній з атак, але все інше напоготові і може бути застосовано", - сказала Гуменюк.

"Сьогодні ми можемо констатувати, що вони споряджені, готові, але економлять ракети типу "Калібр". Очевидно, з наближенням холодів... вони можуть застосовувати морські ракетоносії для того, щоб завдавати ударів по енергетичній інфраструктурі", - наголосила речниця.

За її словами, загальний рівень небезпеки Генеральний штаб оцінює, як високий, "тому що до того моменту, поки присутні ракетоносії в Чорному морі - це небезпека".

Нагадаємо, жителів Харківщини попередили про можливі удари ворога по енергетиці у разі погіршення погоди. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті