У двох містах Румунії вночі було оголошено повітряну тривогу

У румунських містах Тулча і Галац вночі 30 вересня було оголошено повітряну тривогу через дрони. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное". 

Зазначається, що румунські радари зафіксували вночі можливе порушення повітряного простору країни під час дронової атаки росії на Україну, заявили в Міноборони країни. Було виявлено кілька груп безпілотників. Жителів двох міст, розташованих на Дунаї навпроти українського порту Рені, закликали піти в укриття.

У міністерстві оборони Румунії - члена НАТО - заявили, що на територію країни поки не впав жоден об'єкт, але пошуки тривають.

Раніше Румунія побудувала бомбосховища для захисту жителів села Плауру на сході країни, після того, як у цьому районі було виявлено фрагменти дронів.

Як повідомлялося, сили ППО вночі знищили 30 "Шахедів" над трьома областями.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті