Сили ППО вночі знищили 30 "Шахедів" над трьома областями

Сили протиповітряної оборони України знищили під час нічної російської атаки 30 дронів-камікадзе типу "Шахед" над Вінницькою, Одеською та Миколаївською областями. Про це 30 вересня повідомили Сили оборони півдня у Телеграмі.

За даними військових, чергову дронову атаку ворог здійснив з кримського мису Чауда. Зокрема, 20 ударних дронів було знищено на Вінниччині, шість та чотири – на Одещині та Миколаївщині відповідно.

Також Сили оборони оприлюднили уточнену інформацію щодо влучання у Вінницькій області.

"Через влучання в об'єкт інфраструктури Калинівської громади спалахнула потужна пожежа. Для убезпечення цивільного населення від поширення вогню, місцева влада оперативно провела підготовчі заходи для евакуації. Але з локалізацією пожежі потреби в евакуації населення нема", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, російські війська вночі завдали ударів по Вінницькій області, внаслідок чого сталося влучання в об’єкт інфраструктури.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті