Сили ППО вночі знищили 30 "Шахедів" над трьома областями

Сили протиповітряної оборони України знищили під час нічної російської атаки 30 дронів-камікадзе типу "Шахед" над Вінницькою, Одеською та Миколаївською областями. Про це 30 вересня повідомили Сили оборони півдня у Телеграмі.

За даними військових, чергову дронову атаку ворог здійснив з кримського мису Чауда. Зокрема, 20 ударних дронів було знищено на Вінниччині, шість та чотири – на Одещині та Миколаївщині відповідно.

Також Сили оборони оприлюднили уточнену інформацію щодо влучання у Вінницькій області.

"Через влучання в об'єкт інфраструктури Калинівської громади спалахнула потужна пожежа. Для убезпечення цивільного населення від поширення вогню, місцева влада оперативно провела підготовчі заходи для евакуації. Але з локалізацією пожежі потреби в евакуації населення нема", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, російські війська вночі завдали ударів по Вінницькій області, внаслідок чого сталося влучання в об’єкт інфраструктури.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті