Уночі в чотирьох областях України збито 6 безпілотників - Олещук

Уночі 11 липня в чотирьох областях України збито 6 безпілотників. Про це у Телеграм повідомляє командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

"У ніч на 11 липня 2024 року противник ударив по Сумщині двома балістичними ракетами «Іскандер-М» із Курської області, а також атакував 6-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із Приморсько-Ахтарська (РФ). Ворожі ударні БпЛА були збиті у Миколаївській, Хмельницькій, Львівській та Івано-Франківській областях", - повідомив командувач ПС ЗСУ.

Він зазначив, що до бойової роботи залучались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил, розрахунки мобільних вогневих груп Сил оборони України.

Куди саме влучили "Іскандери", Олещук не повідомив.

Як повідомлялося, за 100 км від Москви вночі 11 липня збито невідомий безпілотник.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті