У двох містах Румунії вночі було оголошено повітряну тривогу

У румунських містах Тулча і Галац вночі 30 вересня було оголошено повітряну тривогу через дрони. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное". 

Зазначається, що румунські радари зафіксували вночі можливе порушення повітряного простору країни під час дронової атаки росії на Україну, заявили в Міноборони країни. Було виявлено кілька груп безпілотників. Жителів двох міст, розташованих на Дунаї навпроти українського порту Рені, закликали піти в укриття.

У міністерстві оборони Румунії - члена НАТО - заявили, що на територію країни поки не впав жоден об'єкт, але пошуки тривають.

Раніше Румунія побудувала бомбосховища для захисту жителів села Плауру на сході країни, після того, як у цьому районі було виявлено фрагменти дронів.

Як повідомлялося, сили ППО вночі знищили 30 "Шахедів" над трьома областями.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті