У ДПСУ попередили ухилянтів, що на кордоні з Молдовою з"явилися вовчі зграї

Українські прикордонники зафіксували рух вовчих зграй на кордоні з Молдовою та попередили ухилянтів про небезпеку. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Як прийнято, хижаки не пересуваються поодинці, а ходять зграями. Вовки - це не про домашніх кишенькових песиків, тому пам’ятайте чим небезпечні такі зграї, перед тим як у вас виникне думка незаконно перетнути кордон", - написали в ДПСУ.

Також прикордонники опублікували відео, на якому видно, як кілька вовків пересуваються зграєю.

Нагадаємо, СБУ ліквідувала ще п'ять схем для ухилянтів щодо незаконного виїзду за кордон.

Як повідомлялося, "заповзятливому" харків'янину, який брав за переправлення ухилянтів $12 тисяч, загрожує 9 років в'язниці. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті