У ДПСУ попередили ухилянтів, що на кордоні з Молдовою з"явилися вовчі зграї

Українські прикордонники зафіксували рух вовчих зграй на кордоні з Молдовою та попередили ухилянтів про небезпеку. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Як прийнято, хижаки не пересуваються поодинці, а ходять зграями. Вовки - це не про домашніх кишенькових песиків, тому пам’ятайте чим небезпечні такі зграї, перед тим як у вас виникне думка незаконно перетнути кордон", - написали в ДПСУ.

Також прикордонники опублікували відео, на якому видно, як кілька вовків пересуваються зграєю.

Нагадаємо, СБУ ліквідувала ще п'ять схем для ухилянтів щодо незаконного виїзду за кордон.

Як повідомлялося, "заповзятливому" харків'янину, який брав за переправлення ухилянтів $12 тисяч, загрожує 9 років в'язниці. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті