У "ДНР" "засудили" до довічного ув'язнення захисника Маріуполя азовця Миколу Куща

У квазіутворенні "ДНР" так званий "верховний суд" виніс "вирок" українському захиснику Маріуполя з батальйону "Азов" Миколі Кущу, - пишуть 14 серпня росЗМІ.

Українського військовослужбовця звинувачують нібито у вбивстві бойовика так званої "народної міліції ДНР" у Маріуполі.

"Суд засудив винного до довічного позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії особливого режиму", - пишуть окупанти.

Раніше в липні 2022 року український захисник Кущ був "засуджений" "військовим трибуналом ДНР" до "найвищої міри покарання" - розстрілу.

Нагадаємо, що захисник Маріуполя і "Азовсталі" Микола Кущ (Фрост) був учасником обміну військовополоненими 21 вересня 2022 року і повернувся додому.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті