У "ДНР" відсутнє тепло в оселях, течуть дахи, але зате є багато сміття. Особливо в Донецьку

Жителі окупованих міст Донецької області скаржаться на відсутність тепла у квартирах, велику кількість сміття на вулицях і відсутність можливості додзвонитися на гарячу лінію ЖКГ. Про це повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін за підсумками чергової "наради" 29 листопада 

"Скарг із боку жителів щодо відсутності тепла ще досить багато... Продовжують надходити скарги жителів різних міст республіки на проблеми з несвоєчасним вивезенням сміття та утворенням звалищ. Громадяни вказують на те, що не вивозяться тверді комунальні відходи протягом тривалого часу, особливо в Донецьку", - написав Пушилін у своєму Телеграм-каналі.

Крім того, він повідомив, що надходять скарги на відсутність можливості додзвонитися на номер гарячої лінії 113 з питань ЖКГ, а за останній тиждень збільшилася кількість скарг на протікання дахів багатоквартирних житлових будинків та "бездіяльність профільних відомств щодо їх усунення". 

Раніше повідомлялося, що в окупованому Первомайську на Луганщині закінчилася вода, а з нею й оптимізм окупантів: "мер" пророкує довгий ремонт і забір води з систем опалення.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.12.2025
12:19

Як 1000 і 6500 грн мають допомогти українцям пережити зиму, і що це означає для ВПО

Держава запустила черговий пакет допомоги до зимового періоду – програму "Зимова підтримка". Це дві грошові виплати: одноразова допомога 1000 грн для всіх громадян України, та 6500 грн для окремих вразливих категорій...
Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Всі статті