У "ДНР" відсутнє тепло в оселях, течуть дахи, але зате є багато сміття. Особливо в Донецьку

Жителі окупованих міст Донецької області скаржаться на відсутність тепла у квартирах, велику кількість сміття на вулицях і відсутність можливості додзвонитися на гарячу лінію ЖКГ. Про це повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін за підсумками чергової "наради" 29 листопада 

"Скарг із боку жителів щодо відсутності тепла ще досить багато... Продовжують надходити скарги жителів різних міст республіки на проблеми з несвоєчасним вивезенням сміття та утворенням звалищ. Громадяни вказують на те, що не вивозяться тверді комунальні відходи протягом тривалого часу, особливо в Донецьку", - написав Пушилін у своєму Телеграм-каналі.

Крім того, він повідомив, що надходять скарги на відсутність можливості додзвонитися на номер гарячої лінії 113 з питань ЖКГ, а за останній тиждень збільшилася кількість скарг на протікання дахів багатоквартирних житлових будинків та "бездіяльність профільних відомств щодо їх усунення". 

Раніше повідомлялося, що в окупованому Первомайську на Луганщині закінчилася вода, а з нею й оптимізм окупантів: "мер" пророкує довгий ремонт і забір води з систем опалення.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті