У "ДНР" пишуть про візит Шойгу до окупованого Маріуполя

Інформаційні ресурси окупантів на Донеччині повідомляють про нібито візит міністра оборони РФ Сергій Шойгу до Маріуполя, посилаючись на оборонне відомство РФ і не публікуючи жодного підтверджуючого фото.

Зазначається, що Шойгу провів безліч перевірок та інспекції, а також "провів нараду з командувачами угруповань "спеціальної військової операції", заслухав доповіді щодо поточної обстановки та подальших планів".

При цьому російське Міноборони опублікувало відео Шойгу всередині гелікоптера, а також кілька знімків Шойгу на тлі зруйнованих будинків та споруд.

 
 
Також телеграм-канал "Маріуполь.Спротив" повідомив, що гелікоптер Шойгу зафіксували в небі над Маріуполем ще 3 березня, а сам маршрут був "аеропорт Маріуполь - "Невський" та швидко назад".

"Тобто де-факто сміливості вистачило лише до знаку в місто", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті