У Держдепі США попередили, що буде з безпековою допомогою Україні у разі "шатдауну"

Речник Державного департаменту США Метью Міллер заявив, що у випадку виникнення урядового "шатдауну" з 1 жовтня, відправка військової допомоги в Україну може ускладнитись. Про це він сказав під час пресбрифінгу у Вашингтоні, повідомляє Укрінформ.

"Це юридичне питання, яке стосується того, хто може працювати під час "шатдауну", а хто ні", - каже Міллер.

Він додав, що це стосуватиметься військової допомоги не тільки Україні, а й іншим державам. 

"Але коли певним людям не дозволяється виходити на роботу, це може вплинути на швидкість будь-яких поставок. Ось чому ми вважаємо, що "шатдаун" може викликати таку стурбованість, і чому ми закликаємо Конгрес забезпечити фінансування уряду", - зазначив Міллер.

Довідково: Урядовий "шатдаун" - це стан, коли частина американського уряду не працює через те, що не був ухвалений новий бюджет, у який закладені кошти для роботи урядових установ. Він настає тоді, коли перестає діяти бюджет на поточний період. Цього разу це відбудеться 30 вересня, "шатдаун" розпочнеться з 1 жовтня. Попри це, Конгрес може ухвалити тимчасове продовження бюджетного періоду.

Як повідомлялося, у законопроєкті про фінансування Пентагону буде збережено $300 млн на допомогу Україні. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті