У Черкаській області затримали адмінів Telegram-каналів, які "зливали" інформацію про місця видачі повісток

У Черкаській області оголосили підозри трьом чоловікам, які в Telegram-каналах публікували інформацію про видачу повісток у межах мобілізації. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Як повідомляється, троє місцевих мешканців створили Telegram-канали та протягом 2023-2024 років повідомляли про заходи, які проводять працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в Черкаській області.

Вони розміщували інформацію про актуальні місця роздачі військовозобов'язаним повісток з метою ухилення від мобілізації в умовах воєнного стану.

Для збору відомостей про "локації" адміністратори Telegram-каналів використовували власну мережу інформаторів серед місцевого населення.

Також підозрювані намагалися встановлювати та видаляти з каналів учасників, які мають стосунок до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і можуть зашкодити інформуванню.

Наразі трьом адміністраторам таких спільнот повідомлено про підозру в перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України в особливий період. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, у КМВА роз'яснили ситуацію з видачею повісток на столичних блокпостах. 

Як повідомлялося, СБУ ліквідувала ще п'ять "схем для ухилянтів". 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті